חולון עיר הילדים גם בבריאות!

28367 Blog_photo_INSIDE_20172

היכן תמצאו קירות אינטראקטיביים, תקרות מצוירות ואת שירותי הבריאות המתקדמים בארץ תחת קורת גג אחת? תושבי עיר הילדים והסביבה, הכירו את המרכז הרפואי חולון החדש ואת 'עולם הילד' שהוקם בו ויעזור לכם ולילדים שלכם ללכת לרופא בכיף   

מרכז רפואי חולון, המרכז הרפואי החדש של מכבי שירותי בריאות שעתיד להיפתח בקרוב ברחוב הופיין, מביא עמו בשורה חדשנית עבור כל תושבי חולון והסביבה ובפרט עבור ההורים והילדים שבהם. במסגרת המרכז החדש יפתח במיוחד עבור ילדי "עיר הילדים" והסביבה, "עולם הילד". זהו מתחם ילדים חדשני המספק עולם חוויתי שכיף ומרתק לשהות בו גם כשהולכים לבדיקות או לרופא.

חוויה טובה כבר מרגע הכניסה למרפאה
עולם הילד עוצב במיוחד כדי להקל על ילדי עיר הילדים והוריהם וליצור חוויה טובה כבר מרגע הכניסה למרפאה, גם לאלו מביניהם המפחדים ללכת לרופא. במרכז הידידותי הושקעו מחשבה ותשומת לב מיוחדים לכל פרט, החל מעיצוב הווילונות ועד למכשירי המולטימדיה כדי לעזור לילדים ולהוריהם להרגיש במקום נעים, שכיף לשהות בו.המרכז החדש מציב רף חדש מבחינת חוויות המטופל ומשלב טכנולוגיות חדשניות שטרם נראו במרפאות בארץ, המבוססות על מסכי מגע חכמים ועולם אינטראקטיבי מיוחד במינו.

משחקי מולטימדיה ומרפסת גן
בעולם הילד אפשר יהיה למצוא תקרות "מדברות" שעוצבו באופן מיוחד בשלל צבעים ודמויות מצוירות. במרכז נבנו גם קירות משחקים לילדים ביניהם משחקי צביעה, טריוויה, פעילות גופנית בנושאי בריאות ואפשר יהיה למצוא בו משחקי מולטימדיה שיוקרנו מהרצפה ויפעילו את הילדים "לתפוס" דמויות שונות שיזוזו במשחקי מחשב מתקדמים. המשחקים נבחרו בקפידה ומיועדים לילדים מגיל 3 ועד גיל 12 וכולם משלבים חוויה עם למידה, העשרה ופעילות גופנית. בנוסף, הוקמה במרכז מרפסת גן עם מקומות ישיבה ייעודיים להורים ולילדים. כל אלה ועוד אטרקציות רבות יחכו להורים ולילדים שיגיעו למרכז. יתכן כי מעכשיו ההורים שהיו רגילים לשכנע את ילדיהם לבוא לרופא יאלצו לנסות לשכנע אותם לעזוב את המרפאה בתום הבדיקות.

מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת
המרכז הרפואי החדש, יתפרס על פני שלוש קומות ויכיל חנייה תת קרקעית עם 150 מקומות חנייה. חברי מכבי יוכלו למצוא בו את מכון הפיזיותרפיה הגדול בארץ, ומגוון רחב של שירותים רפואיים תחת קורת גג אחת, הכוללת רופאים מומחים, שירותי אשפוז יום למבוגרים ולילדים ומוקד חירום אשר יפעל עד השעה 23:00 בלילה. כמו כן ניתן יהיה למצוא בו מעבדה עם 11 עמדות ובית המרקחת 'מכבי פארם' גדול במיוחד.

מערכות טכנולוגיות חדשניות
בכניסה הראשית למרכז הרפואי, הוצב קיר אינטראקטיבי המיועד לכלל החברים, עם מסך מגע ענק המלווה בתוכן מולטימדיה, המשלב תכני בריאות חשובים ומעניינים כדי  להנעים את זמני ההמתנה של המטופלים. בנוסף, תפעל במרכז החדש קפיטריה עם שולחנות ישיבה ומסכי המתנה שקטים, שבו יוכלו החברים להמתין לתורם בנוחות. ממשק של ניהול מערכת תורים על ידי הודעת סמס ידאג לעדכן את החברים כשתורם מגיע מבלי לחשוש להחמיץ את התור. עוד שירות חדש שיחנך דרך אתר מכבי יאפשר לחברים לבדוק לפני ההגעה למרפאה את זמני ההמתנה לצורך קבלת השירות כדי לתכננן את הזמן שלהם באופן יעיל וטוב.

מרכז רפואי חולון החדש שיפתח ברחוב הופיין יעניק לתושבי עיר הילדים והסביבה, הבוגרים והצעירים את שירותי הרפואה המתקדמים בארץ וחוויה מהנה גם כשצריך ללכת לבדיקות או לרופא.

עדין לא חברים במכבי? הצטרפו לשירותי הבריאות הטובים בארץ כבר עכשיו: http://bit.ly/2f3yjUN