גרים בחולון והבריאות שלכם מעניינת אתכם? אתם חייבים לקרוא את הכתבה הזאת!

מרכז הופיין חולון

היכן תוכלו למצוא את מגוון שירותי הרפואה המתקדמים בארץ? תושבי חולון והסביבה, מרכז רפואי חולון, המרכז הרפואי החדש של מכבי שירותי בריאות ברחוב הופיין עומד להיפתח ואתו מכון הפיזיותרפיה הגדול בארץ, שירותי אשפוז יום, עולם הילד, מגוון רופאים מומחים ושירותים רפואיים מתקדמים תחת קורת גג אחת ממש ליד הבית שלכם

מרכז רפואי חדש של מכבי שירותי בריאות יחנך בחולון ובו יינתנו מגוון רחב של שירותים ומומחים תחת קורת גג אחת, תוך מתן שירותי רפואה מתקדמים במיוחד לתושבי האזור. המרכז שיפתח בסוף חודש אוקטובר הקרוב, ברחוב הופיין 13, יחליף את המרכז הרפואי הישן בעיר ויהיה כפול בגודלו בהשוואה אליו. גודלו של המרכז הרפואי החדש יאפשר את הרחבת מגוון השירותים שניתנו שעד כה באזור, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים חדישים לשירות יעיל, נעים, מהיר ומקצועי.

רופאים מומחים:
במרכז יוכלו חברי מכבי למצוא מגוון רחב של רופאים מומחים במגוון תחומים, למשל, המטולוגיה, ראומטולוגיה, ריאות, נשים, משפחה, ילדים, כירורגיה ועוד.

מוקד שירותי רפואה דחופים:
במרכז יוכלו חברי מכבי למצוא מוקד לשירותי רפואה דחופים למבוגרים ולילדים עד השעה 23:00 לצד שירותי רופא טראומה, שירותי מעבדה ורנטגן.

שירותי אשפוז יום:
במרכז תעמוד לרשות המטופלים יחידת אשפוז יום למבוגרים ולילדים ובה יהיו 23 מיטות אשפוז וניתן יהיה לטפל בו בכ-100 מטופלים ביום. בשעת חירום יועברו מיטות האשפוז לקומה תת- קרקעית ממוגנת. בכל מיטת טיפול יוכלו המטופלים ליהנות מטלוויזיה אישית שתעזור להם להעביר את זמן הטיפול.

מכון הפיזיותרפיה הגדול בארץ:
המכון ייתן מענה של חמישה ימים בשבוע. ישולבו בו שיטות טיפול חדשניות, על ידי צוות המומחים של מכבי תוך מיקודם ב בטיפולים אורתופדים, נוירולוגים ופגיעות מוחיות . במכון יינתנו גם טיפולי שיקום לנשים אחרי לידה, ויוצע בו טיפול ייחודי באמצעות מקלות נורדיים להפחתת עומסים מברכיים כואבות.

ריפוי בעיסוק למבוגרים:
במסגרת זו יינתן טיפול משקם למבוגרים לאחר תאונות או ניתוחים. לצורך כך הוקם חדר טיפולים ייחודי המדמה בית אמיתי עם מטבח וגינה כדי לעזור למשוקמים לתרגל פעילויות יומיומיות שגרתיות, שיסייעו להם לחזור לתפקוד עצמאי מלא.

עולם הילד:
המתחם לטיפול בילדים ייתן בשורה של ממש לילדי עיר הילדים. במסגרתו יינתנו שירותים מקצועיים תוך חוויה נעימה ומהנה לילדים ולהוריהם, כדי לשים קץ לחשש מכניסה למרפאות. עולם הילד יכלול בין היתר מרפסת גן עם פינת ישיבת להורים ולילדים, מסכי טלוויזיה וקיר משחקים ווירטואלי.

קפיטריה מרשימה עם אזורי ישיבה:
קפיטריה עם שולחנות ישיבה ומסכי המתנה שקטים שיקרינו את המספר הבא, ובה יוכלו חברי מכבי להמתין לתורם לבדיקה או לרופא. בנוסף לכך הוקמו אזורי המתנה נעימים ומרווחים.

מכבי פארם:
במרכז החדש תוכלו ליהנות מסניף גדול במיוחד של מכבי פארם שיעניק לכם שירותי בית מרקחת

שימוש במערכות טכנולוגיות מתקדמות כדי שלא תחמיצו את התור:
המטופלים במרכז יקבלו הודעת סמס כשתורם להיכנס לרופא או לבדיקה יגיע. ממשק של ניהול מערכת תורים על ידי הודעת סמס ידאג לעדכן את החברים כשתורם מגיע מבלי לחשוש להחמיץ את התור. עוד שירות חדש שיחנך דרך אתר מכבי יאפשר לחברים לבדוק לפני ההגעה למרפאה את זמני ההמתנה לצורך קבלת השירות כדי לתכנן את הזמן שלהם באופן יעיל וטוב.

תושבי חולון והאזור, פתיחתו של מרכז רפואי חולון החדש יביא עמו לאזור שירותי רפואה חדשניים ומצוינים ברמה שלא נראתה עוד, ובסביבה נעימה ומהנה גם כשהולכים לבדיקה או לטיפול.

רוצים גם אתם ליהנות משירותי רפואה המתקדמים בארץ? הצטרפו למכבי כבר עכשיו: http://bit.ly/2f3yjUN