קליק – ושיהיה לך לבריאות. על רכישת תרופות מקוונת

22805-Blog-Photo-NEW_nosafim-(19918)27

בעולם המודרני הכל נעשה אונליין. החל מהזמנות נעליים דרך מזון מהיר ועד רהיטים ומוצרי נוי. גם תחום הרפואה הצטרף למהפכה המקוונת וכיום ניתן לרכוש תרופות ושירותים רפואיים ברשת.

היתרונות משמעותיים, הן בחיסכון בכסף והן בנוחות השימוש בתרופה, היא פשוט מגיעה עד לבית הלקוח. נמצא גם שאנשים שהזמינו את התרופה ברשת הקפידו לקחת אותה בזמן.

אך עם היתרונות של הקדמה, ישנם גם נוכלים ברשת אשר עלולים לספק תרופות לא מתאימות שעלולות לפגוע במזמין התרופה, לכן יש גם מספר שיטות בדוקות לברר את אמינות השירות.
ודאו שלספק האינטרנטי יש גם טלפון וניתן לדבר עם נציג טלפוני בטרם ההזמנה. ודאו כי לבית המרקחת ממנו מוזמנת התרופה יש אישור משרד הבריאות וכי הוא מתעקש על הצגת מרשם חתום ע"י רופא מוסמך.

יש גם סימנים "מפלילים" שיכולים להקל עליכם לזהות רמאים. מחיר זול במיוחד עלול להעיד כי הם לא עברו את הפיקוח הראוי ואין להם את האישורים הנדרשים ממשרד הבריאות. גם תרופות מרשם שנשלחות ללא דרישה להצגת מרשם צריכות לעורר את חשדכם.
היעדר כתובת או טלפון של ספקי השירות הוא עוד סימן שעלול להעיד על ספָּק מפוקפק שיש להיזהר ממנו.

מכבי שירותי בריאות מאפשרת למבוטחיה שירות הזמנה והדפסת מרשמים אונליין ללא צורך להמתין בתור. המרשמים מגיעים חתומים בחתימה אלקטרונית ע"י רופאי מכבי לאחר שעברו את כל האישורים המתבקשים וחוסכים למבוטחים זמן יקר בהמתנה בתור. עוד על שירותי מכבי תוכלו למצוא בקישור המצורף:

http://www.maccabi4u.co.il/14501-he/Maccabi.aspx

מקור הכתבה:

http://www.webmd.com/healthy-aging/features/beyond-the-pharmacy-online-and-mail-order-prescription-drugs