מאוזנים

זמן קריאה: 2 דקות
|
15 במאי 2020

רפואה משלימה - איזון גוף ונפש

מערכת החיסון שלנו דורשת נפש בריאה בגוף בריא. יחד עם טיפולי הרפואה משלימה של מכבי טבעי, תוכלו לשמור על שניהם למען שגרה מאוזנת ובריאה יותר

 

השגרה החדשה מזכירה לנו בהדרגה איך החיים המודרניים, שמצד אחד מציעים לנו שפע ונוחות טכנולוגית, מצד שני גם דורשים מאיתנו לא פעם להתאמץ, להתחרות ולהיות זמינים בכל עת. ה"מחירים" הללו מתבטאים בלחץ, במתח ולעיתים קרובות בחרדה מתמשכת, היכולים לדלדל את משאבי גופנו הפיזיים והנפשיים כאחד. מערכת האיזונים הזאת, בין מצבנו הפיזי, הנפשי והרגשי, היא לב ליבה של מצבנו הבריאותי מבעד לעיני הרפואה המשלימה.

להסתגל ולהתחזק

מערכת החיסון המסתורית שלנו, בחלקה מולדת ובחלקה נרכשת, מתעדכנת כל הזמן ואמורה להסתגל לשינויים אותם אנו חווים. השתנות העונות, נסיעות בין אזורים גיאוגרפיים שונים, התמודדות עם נגיפים חדשים (ולא על הקורונה לבדה), וכמו גם המתחים, התרגשויות והטראומות שאנו חווים, כל אלו דורשים ממערכת החיסון שלנו יכולות והתאמות.

ככל שיפחתו המשאבים העומדים לרשותה – כך תפחת יעילותה של המערכת החיסונית בגופנו. תזונה מושקעת, תרגול גופני, ביטוי אישי ויצירתי, הימנעות מזיהומים, מנוחה מספקת ומודעות מוגברת לכלל צרכינו הפיזיים, הרגשיים, החברתיים והרוחניים, כל אלו ישתקפו בתפקודים חיסוניים יעילים ובריאים. על מנת להגשים תפקודים אלה ולחזק את משאבי מערכת החיסון בצורה הטובה והנכונה ביותר עבורכם, מומלץ לפנות לטיפולי רפואה משלימה ואינטגרטיבית במכבי טבעי.

לחדש משאבים

מחקרים רבים מאששים את יעילותם של טיפולי רפואה משלימה לשיפור תפקודם של מרכיבים שונים במערכת החיסון באופן ישיר ובאופן עקיף. טיפולים כמו דיקור סיני, אוסטאופתיה, כירופרקטיקה, טווינא, שיאצו, רפלקסולוגיה, ביופידבק, הומיאופתיה, מיינדפולנס ועוד, מסייעים לטיפול בלחץ ומתח, בחרדה ובבעיות שינה, ומאפשרים למאגרי המשאבים שלנו להתאושש ולהתחדש ולמערכת החיסון לתפקד ביעילות. תזונה טבעית ומותאמת אישית וטיפולים בצמחי מרפא ישפרו את כושר ההסתגלות שלנו לשינויים, ישפרו את כושר יצור מרכיבי הדם השונים בהם לימפוציטים ונויטרופילים (תאי דם לבנים), המזהים ומחסלים וירוסים, חיידקים ותאים סרטניים.

יחד עם הרפואה המודרנית, הרפואה המשלימה פועלת באופן חכם ומשלים לטובת בריאותכם, בכל מערכות הגוף השונות וביניהן – בחיזוק המערכת החיסונית, בצורה הטובה והמתאימה לכם ביותר.

מאחלים לכם רפואה שלמה, מאוזנת ושמחה!